Inauguracja kursu sędziego piłki nożnej

W dniu dzisiejszym odbyło się pierwsze spotkanie kandydatów na sędziego piłki nożnej organizowanego przez Komisję Sędziowską w Nowym Sączu.  W pierwszym spotkaniu uczestniczyło blisko 30 osób, w tym również kilka Pań. Trzeba zaznaczyć, że frekwencja na kursie mile zaskoczyła organizatorów, ponieważ nie spodziewali się tak dużego zainteresowania. Biorąc pod uwagę liczbę uczestników w ubiegłych latach, w tym roku frekwencja jest rekordowa. Bardzo się z tego powodu cieszymy.

Następne spotkanie już w sobotę (tj. 28 stycznia) o godz. 14 w siedzibie OZPN-u Nowy Sącz ul. Nadbrzeżna 34. Pierwszy wykład poprowadzi kol. Damian Szczerba.

Przypominamy kursantom, że spotkania będą się odbywać dwa razy w tygodniu w siedzibie Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Nowym Sączu ul. Nadbrzeżna 34. Biorąc pod uwagę opinie i sugestię kursantów piątkowe spotkania zostały przesunięte na godzinę 18:00,w soboty zajęcia będą rozpoczynać się o godz. 10:00. Wyjątkiem jest sobota 28.01 kiedy spotkanie będzie o godzinie 14:00.

Obecność kursantów na wszystkich wykładach jest OBOWIĄZKOWA!

Po każdym spotkaniu, kursanci będą rozwiązywać krótki test składający się z 10 pytań, mający na celu sprawdzenie ich wiedzy z ostatnich zajęć.

Pragniemy poinformować, że to ostatni dzwonek aby osoby zainteresowane kursem mogły się zapisać. 

Warunki naboru opisane są tutaj.

Poniżej znajduje się link do mini galerii z pierwszego spotkania.

GALERIA