Konrad Kolak sędzią hitowego meczu 3 ligi MOTOR Lublin – KSZO Ostrowiec

W dniu 18 listopada 2017 r w III lidze odbył się pojedynek szlagierowy pomiędzy Motorem Lublin –  KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Do prowadzenia tych zawodów został wyznaczony nasz Kolega z Komisji Sędziowskiej w Nowym Sączu Konrad Kolak. Na liniach Konradowi pomagali Hubert Kożuch i Marcin Ogórek a sędzią technicznym był Łukasz Kogut.

Mecz Motoru Lublin z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski to jeden ze szlagierów III ligowych rozgrywek, na takie  spotkanie czeka się cały sezon.  Oba zespoły to ścisła czołówka tych rozgrywek, Motor jest drużyną która może się pochwalić czternastoma zwycięstwami z rzędu na swoich stadionie a w obecnym sezonie zajmuje 1 miejsce w tabeli, natomiast KSZO uznawane jest za drużynę, która najlepiej punktuje na wyjazdach i posiada tylko 3 oczka mniej od Motoru plasując się na 3 miejsce w tabeli.

Spotkanie odbyło się na Arenie Lublin , jest to obiekt który powstał w 2014 roku i może pomieścić 15 500 widzów. Pojedynek stał na bardzo wysokim poziomie zarówno organizacyjnym jak i sportowym. Na trybunach zasiadło 4390 kibiców a drużyny zgotowały bardzo emocjonujące widowisko. Konrad w tych zwodach pokazał sześć żółtych kartek w tym jedną czerwoną w konsekwencji dwóch żółtych dla zawodnika KSZO w doliczonym czasie gry I połowy. Pojedynek zakończył się bezbramkowym remisem i tak naprawdę jedynego czego brakowało w tych zawodach to strzelonych bramek.

Gratulujemy Konradowi Kolakowi wraz z jego zespołem sędziowskim wykonania dobrej roboty w Lublinie i życzymy dużo więcej takich niezapomnianych chwil, może niedługo już na wyższym szczeblu rozgrywkowym. Nie ukrywamy, że to spotkanie dla całego zespołu sędziowskiego z Nowego Sącza było najprawdopodobniej największym przeżyciem w ich przygodzie sędziowskiej. Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dużo więcej takich spotkań, aby wasza ciężka praca została wynagrodzona.

Brawo chłopaki….

Skrót z tego spotkania:

 

Mini galeria: