Relacja oraz galeria z I Charytatywnego Turnieju Mikołajkowego w Bilczy (Kielce)

W miniony weekend reprezentacja Komisji Sędziowskiej Nowy Sącz złożona z oldbojów oraz dziewczyn wzięła udział w I Charytatywnym Turnieju Mikołajkowym w Bilczy. Impreza miała szczytny cel jakim była zbiórka pieniędzy dla potrzebujących dzieci. Z satysfakcją informujemy, wpływy z turnieju oraz aukcji internetowych osiągnęły sumę 3,5 tyś zł.

Oprócz tego turniej miał oczywiście swój aspekt sportowy. Nasza drużyna w składzie: Konrad Kolak, Marek Ogórek, Wacław Gargula, Bogusław Bożek, Paweł Janus, Paweł Słomka, Mirosław Szarota, Krzysztof Mirek, Majka Filipowicz, Anka Jurecka zajęła dobre 4. miejsce. Poniżej prezentujemy wybrane zdjęcia, wyniki oraz wyróżnienia indywidualne.

W naszej drużynie na specjalne wyróżnienie zdecydowanie zasłużyły nasze zawodniczki Anka i Majka, które zaprezentowały wysoki poziom piłkarski. Z tego powodu, na prośbę kolegów z Podhala były wypożyczane do reprezentacji Kolegium Sędziów Nowy Targ na wybrane trudniejsze mecze. Filipowi Robakowi oraz Marcinowi Bąkowi dziękujemy za miłe przyjęcie. Gratulujemy świetnie zorganizowanej imprezy oraz doskonałych efektów zbiórki.

Wyniki Turnieju:

FINAŁ
Podkarpacie – Lublin 1:1 karne 4:3

MECZ O 3 MIEJSCE
Kielce – Nowy Sącz 4:2

PÓŁFINAŁY
Podkarpacie – Kielce 2:1
Lublin – Nowy Sącz 0:0 karne 2:1

ĆWIERĆFINAŁY
Kielce – Skarżysko/Starachowice 2:1
Lublin – Sandomierz/Ostrowiec 3:1
Podkarpacie – Tarnów 0:0 karne 3:2
Nowy Sącz – Nowy Targ 3:0

MECZE GRUPOWE
Sandomierz/Ostrowiec – Nowy Targ 4:1
Kielce – Podkarpacie 2:0
Nowy Sącz – Skarżysko 4:1
Tarnów – Lublin 4:2
Kielce – Sandomierz/Ostrowiec 4:1
Podkarpacie – Nowy Targ 3:0
Skarżysko/Starachowice – Tarnów 2:1
Nowy Sącz – Lublin 1:0
Sandomierz/Ostrowiec – Podkarpacie 2:1
Kielce – Nowy Targ 5:1
Lublin – Skarżysko/Starachowice 3:2
Tarnów – Nowy Sącz 1:1

Przyznano również nagrody indywidualne:

NAJLEPSZY ZAWODNIK
Krzysztof Lipczyński (Podkarpacie)

NAJLEPSZY BRAMKARZ
Jerzy Drabik (Nowy Targ – 16 spektakularnych interwencji)

NAJLEPSZY STRZELEC
Mateusz Pindral (Kielce – 11 bramek)

NAJSTARSZY ZAWODNIK
Jarosław Barański (Sandomierz)

Pełna galeria dostępna pod linkiem.