Stres jest wtedy, gdy walczysz o życie 18-latka z płaczącą matką pod drzwiami. Zapraszamy do zapisu rozmowy z sędzią asystentem Ekstraklasy Jakubem Ślusarskim z Krakowa

Jakub Ślusarski, sędzia asystent z teamu Tomasza Musiała, w swojej pracy medycznej robi rzeczy wielkie. W tym miesiącu przeprowadził pierwszy w Polsce (i drugi w Europie) innowacyjny zabieg stawu ramiennego. Na co dzień ratuje zdrowie ludzi, a w weekendy – dla pasji, odskoczni – jeździ sędziować mecze Ekstraklasy.

 

Czy można się stresować gwizdami kibiców, gdy kilka dni wcześniej walczy się o życie młodego człowieka? Jak pogodzić karierę medyczną z wyjazdami na mecze, analizami, treningami? Dlaczego doskonała znajomość medycyny utrudnia życie boiskowym symulantom? O tym wszystkim z arbitrem z poziomu Ekstraklasy, Jakubem Ślusarskim. Zapraszamy. Historia prawdziwego kozaka. 

Jak się czuje ekstraklasowy sędzia, który w swojej pracy przeprowadza innowacyjny, pierwszy w Polsce zabieg wszczepienia protezy powierzchniowej stawu ramiennego?

Pełny zapis rozmowy dostępny tutaj.