Wyniki akcji charytatywnej oraz relacja z 3. Halowego Turnieju Drużyn Sędziowskich o Puchar Przewodniczącego KmS w Nowym Sączu

Przedstawiamy wyniki oraz kolejność końcową turnieju. Wygrała drużyna Starego Sącza/Podegrodzia, której gratulujemy. Sportowa rywalizacja oraz kolejność drużyn są oczywiście mało istotne, ponieważ była to tylko zabawa. Najważniejszą rzeczą była zbiórka pieniędzy dla potrzebującej osoby. I tutaj wasza szczodrość przeszła nasze najśmielsze oczekiwania.

Po przeliczeniu wpływów z loterii fantowej, licytacji oraz wpłat „do puszki” łączna kwota, jaką zebraliśmy wyniosła 5202,95 zł !!! Dziękujemy, że tak licznie stawiliście się na turniej (niektórzy całymi rodzinami) i tak hojnie wsparliście Andrzeja.

Dziękujemy wszystkim sponsorom i darczyńcom, którzy pomagali nam w zgromadzeniu nagród na loterię i licytację, zapewnili puchary, żywność, stroje dla drużyn i wiele innych potrzebnych rzeczy. Nie będziemy tutaj nikogo wymieniać z imienia i nazwiska, bo wiemy, że nie robiliście tego dla splendoru lecz ze zwykłej ludzkiej życzliwości.

Równocześnie informujemy, że jeśli ktoś chciałby jeszcze wesprzeć Andrzeja może wpłacić pieniądze na konto naszego skarbnika Marcina Ogórka: 93 1910 1048 2944 0430 5848 0001. Przekażemy je niezwłocznie.

LINK DO GALERII

MeczWynik
Nowy Sącz – Nawojowa/Kamionka 2:2
Paszyn/Jezioro Rożnowskie – Kursanci 1:1
Nowy Sącz – Stary Sącz/Podegrodzie 3:9
Nawojowa/Kamionka – Kursanci 3:2
Stary Sącz/Podegrodzie – Paszyn/Jezioro Rożnowskie 6:1
Nowy Sącz – Kursanci 1:2
Paszyn/Jezioro Rożnowskie – Nawojowa/Kamionka 2:5
Kursanci – Stary Sącz/Podegrodzie 2:2
Nowy Sącz – Paszyn/Jezioro Rożnowskie 4:3
Nawojowa/Kamionka – Stary Sącz/Podegrodzie 0:0

Tabela końcowa

LpDrużynaPktBramki
1. Stary Sącz/Podegrodzie 817:6
2. Nawojowa/Kamionka 810:6
3. Kursanci 57:7
4.Nowy Sącz410:16
5. Paszyn/Jezioro Rożnowskie 47:16

Królem strzelców został w 10 bramkami Jakub Wąsowicz
Najlepszym zawodnikiem został wybrany Paweł Bielak
Najlepszym bramkarzem turnieju została Justyna Waśko