Relacja z turnieju w Limanowej

W dniu 9 lutego odbył się już VII Halowy Turniej Sędziów Piłki Nożnej pod patronatem Starosty Powiatu Limanowskiego. Jak co roku, w tych zawodach udział wzięła reprezentacja KmS Nowy Sącz. W ubiegłych latach Nasz zespół notowało wiele sukcesów w tym turnieju, jednak w tym roku szczęście nie sprzyjało Naszym zawodnikom. Z powodu wielu braków kadrowych, Nasza drużyna nie wystąpiła w optymalnym składzie, w klasyfikacji końcowej ostatecznie uplasowaliśmy się na siódmym miejscu. W sześciu rozegranych spotkań, łącznie zdobyliśmy dwa punkty.
W końcowym rozrachunku zwyciężyła drużyna KS Gorlice, drugie miejsce zajęła KS Limanowa II, a na najniższym stopniu podium stanęła drużyna KS Tarnów.

Poniżej prezentujemy zestawienie wszystkich wyników w turnieju:

Tabela końcowa