W Gorlicach, tuż za podium…

Po słabym występie na turnieju w Limanowej, reprezentacja sędziów Komisji Sędziowskiej w Nowym Sączu udała się 16 lutego na XXV Turniej Międzynarodowy Sędziów w Gorlicach.

W pierwszym spotkaniu Nasza drużyna uległa gospodarzowi turnieju 3:1. Były to jednak złe, miłego początki… W kolejnych spotkaniach nie schodziliśmy już z parkietu pokonaniu. Wygrywając kolejno z Bochnią (1:0), pewnie pokonując Tarnów (2:0), takim samym stosunkiem bramek uporaliśmy się również z drużyną z Krosna, a rywalizację w grupie zakończyliśmy podziałem punktów z Dębicą (1:1).

Dzięki bardzo dobrej postawie w rozgrywkach grupowych, weszliśmy pewnie do półfinałów, w tych zmierzyliśmy się z bardzo silną drużyną z Limanowej. Regulaminowy czas nie wyłonił zwycięzcy spotkania, o awansie do finału musiał rozstrzygnąć konkurs rzutów karnych. W tych lepsi okazali się Nasi koledzy z Limanowej.

W spotkaniu o 3. miejsce zmierzyliśmy się z drużyną KS Brzesko. W tym meczu lepsi okazali się Nasi rywale, zdobywając w spotkaniu jedyną bramkę.

W finale turnieju Limanowa pewnie pokonała gospodarza turnieju – KS Gorlice 3:0 biorąc w ten sposób rewanż za zeszłotygodniowy turniej który był organizowany w Limanowej.