JUBILEUSZ JANA ORŁA/ MECZ ŻONACI – KAWALEROWIE

W ubiegły piątek (27.05) na pięknym obiekcie sportowym w Paszynie, odbył się zgodnie z wieloletnią tradycją sędziowską mecz ŻONACI- KAWALEROWIE.

Mecz ten był okazją do uświetnienia jubileuszu 2000 meczy kolegi Jana Orła, który w tym dniu pełnił rolę sędziego głównego. Asystentami Janka byli Ryszard Szubryt oraz Andrzej Gomółka.

Zanim do rywalizacji przystąpili sędziowie, miała miejsce mała uroczystość. Udekorowania Jubilata w postaci okazałego pucharu wraz z certyfikatem dokonali: wiceprezes MZPN Podokręgu Piłki Nożnej w Nowym Sączu Jerzy Leszczyński i Przewodniczący Komisji Sędziowskiej w Nowym Sączu Stanisław Brożek.

Później przyszedł czas już tylko na emocje piłkarskie. Mecz obfitujący w mnóstwo ciekawych akcji zakończył się sprawiedliwym remisem 3-3. Na uwagę zasługuje wzorowa praca trójki sędziowskiej, która pod przewodnictwem Jana Orła poprowadziła zawody bezbłędnie 🙂

Po meczu przyszedł czas na wspólną biesiadę przy grillu, która była okazją do „rozmów” i „integracji” środowiska sędziowskiego.

Jeszcze raz składamy serdeczne gratulacje koledze Janowi, oraz życzymy kolejnego jubileuszu 3000 posędziowanych meczy.

Drużyny wystąpiły w składach:

ŻONACI: Andrzej Potoniec, Bogusław Bożek, Witold Mróz, Robert Budnik, Krzysztof Budnik, Konrad Kolak, Mateusz Węglowski, Dawid Marcisz, Stefan Mac, Dawid Mituś, Michał Uroda– gościnnie.

KAWALEROWIE: Dawid Ormanty, Jan Horowski, Szymon Olchawa, Jakub Olchawa,  Grzegorz Ciężobka, Mateusz Czuchra, Arkadiusz Homoncik, Jakub Damasiewicz, Przemysław Kumor, Kamil Skoczeń, Artur Smoleń.

bramki: Robert Budnik x2, Michał Uroda – Kamil Skoczeń x2, Jan Horowski.