Sędziowie

LISTA SĘDZIÓW PIŁKI NOŻNEJ

KOLEGIUM SĘDZIÓW W NOWYM SĄCZU

W POSZCZEGÓLNYCH KLASACH ROZGRYWKOWYCH

W SEZONIE 2017/2018


GRUPA TOP AMATOR C (II i III Liga)

1. KOLAK Konrad KmS Nowy Sącz

IV Liga

1. FIRST Damian KmS Gorlice
2. JABŁOŃSKI Tomasz KmS Podhale
3. KOGUT Łukasz KmS Nowy Sącz [awans]
4. OLESIAK Agnieszka KmS Limanowa
5. PAWLIKOWSKI Jan KmS Podhale
6. SOBCZAK Kamil KmS Nowy Sącz
7. SZYDŁO Ewa KmS Gorlice
8. ŚMIERCIAK Tomasz KmS Limanowa [awans]
9. TOKARCZYK Krzysztof KmS Limanowa [awans]
10. TUTKO Dariusz KmS Gorlice

Klasa „O”

1. BARAN Roman KmS Podhale
2. BUDNIK Krzysztof KmS Nowy Sącz [spadek]
3. CETNAROWSKI Jerzy KmS Nowy Sącz [spadek]
4. CHLIPAŁA Jan KmS Podhale
5. DYBIEC Waldemar KmS Nowy Sącz [awans]
6. FOLWARSKI Paweł KmS Podhale
7. GARGULA Wacław KmS Nowy Sącz
8. KOŻUCH Hubert KmS Nowy Sącz [spadek]
9. KRÓLCZYK Łukasz KmS Podhale
10. KROK Sebastian KmS Gorlice [awans]
11. LENAR Piotr KmS Nowy Sącz
12. MAJEWSKI Krzysztof KmS Podhale
13. MARONDEL Wiktor KmS Podhale [awans]
14. MITUŚ Dawid KmS Nowy Sącz
15. MOROŃ Bogusław KmS Gorlice
16. OGÓREK Marek KmS Nowy Sącz [spadek]
17. PYZNAR Waldemar KmS Gorlice
18. SKOCZYK Bartłomiej KmS Podhale [awans]
19. SZCZERBA Damian KmS Nowy Sącz
20. WRAŻEŃ Mariusz KmS Gorlice
21. ZABRZEWSKI Bartosz KmS Podhale [awans]

Klasa „A”

1. ALIBOŻEK Jacek KmS Gorlice
2. ARENDARCZYK Rafał KmS Podhale
3. BARWIŃSKI Paweł KmS Podhale
4. BEDNARCZYK Marcin KmS Podhale [awans]
5. BOŻEK Bogusław KmS Nowy Sącz
6. BRZANA Łukasz KmS Podhale
7. CIĘŻOBKA Marek KmS Podhale [spadek]
8. DULAŃSKI Kamil KmS Podhale
9. FECKO Kamil KmS Nowy Sącz
10. FIRLIT Piotr KmS Gorlice [spadek]
11. GRĘBSKI Przemysław KmS Nowy Sącz [awans]
12. GRĄDALSKI Kamil KmS Gorlice
13. HOJNIAK Maciej KmS Nowy Sącz
14. HOROWSKI Jan KmS Nowy Sącz [spadek]
15. JOPEK Robert KmS Nowy Sącz [spadek]
16. KAWALEC Marcin KmS Nowy Sącz [awans]
17. KOCAŃDA Jarosław KmS Nowy Sącz
18. KRUCZEK Bartłomiej KmS Nowy Sącz [awans]
19. KRÓL Jan KmS Gorlice [awans]
20. ŁUKASZCZYK Krzysztof KmS Podhale
21. MAC Stefan KmS Nowy Sącz [awans]
22. MARCISZ Dawid KmS Nowy Sącz
23. MARTUSZEWSKI Dominik KmS Gorlice
24. MISIURA Mateusz KmS Limanowa [awans]
25. MŁYNARCZYK Maciej KmS Nowy Sącz
26. MOROŃ Andrzej KmS Gorlice
27. MOROŃ Krzysztof KmS Gorlice [spadek]
28. MÓL Mateusz KmS Limanowa
29. OBRZUT Tomasz KmS Gorlice [awans]
30. OGÓREK Marcin KmS Nowy Sącz
31. SMOLEŃ Artur KmS Nowy Sącz
32. SROMEK Jakub KmS Nowy Sącz
33. SZEWCZYK Jakub KmS Nowy Sącz
34. ŚMIERCIAK Piotr KmS Limanowa [awans]
35. TESARSKI Marcin KmS Podhale [spadek]
36. TUTKO Mariusz KmS Gorlice
37. WAL Stanisław KmS Gorlice
38. WARMUS Wojciech KmS Podhale [awans]
39. WITEK Łukasz KmS Gorlice
40. ZAWADA Tomasz KmS Limanowa [awans]
41. ZYGMOND Daniel KmS Podhale [awans]
42. ŻELAZNY Aleksander KmS Gorlice