LISTA SĘDZIÓW PIŁKI NOŻNEJ
KOMISJI SĘDZIOWSKIEJ W NOWYM SĄCZU
W POSZCZEGÓLNYCH KLASACH ROZGRYWKOWYCH
W SEZONIE 2020/2021
IV liga
Przemysław Grębski
Data urodzenia: 20.06.1992Sędzia od:
Łukasz Kogut
Data urodzenia: 31.01.1991Sędzia od:
Konrad Kolak
Data urodzenia: 03.10.1981Sędzia od: 1999
Dawid Mituś
Data urodzenia:Sędzia od:
Artur Smoleń
Data urodzenia: 13.11.1996Sędzia od:
Klasa „O”
Krzysztof Budnik
Data urodzenia:14.07.1984Sędzia od: 2001
Jerzy Cetnarowski
Data urodzenia: 20.07.1985Sędzią od:
Grzegorz Ciężobka
Data urodzenia: 04.05.1996Sędzia od:
Waldemar Dybiec
Data urodzenia: 21.07.1989Sędzią od:
Kacper Dyrek
Data urodzenia: 08.12.1999Sędzia od:
Kamil Fecko
Data urodzenia: 01.08.1992Sędzia od:
Jan Horowski
Data urodzenia: 04.05.1992Sędzia od:
Robert Jopek
Data urodzenia: 08.10.1978Sędzia od
Hubert Kożuch
Data urodzenia: 29.04.1985Sędzią od: 2004
Stefan Mac
Data urodzenia: 21.06.1995Sędzia od:
Dawid Marcisz
Data urodzenia: 23.12.1990Sędzią od:
Maciej Młynarczyk
Data urodzenia: 12.06.1992Sędzia od:
Marek Ogórek
Data urodzenia: 07.07.1983Sędzią od:
Szymon Olchawa
Data urodzenia: 05.06.2001Sędzia od:
Mateusz Sarna
Data urodzenia: 24.09.1991Sędzia od:
Klasa „A”
Mariusz Bodziony
Dayta urodzenia: 28.02.2001Sędzia od:
Bogusław Bożek
Data urodzenia: 19.04.1975Sędzia od:
Damian Budnik
Data urodzenia: 24.09.2001Sędzia od:
Robert Budnik
Data urodzenia: 03.02.1979Sędzia od:
Mateusz Czuchra
Data urodzenia: 17.10.1976Sędzia od:
Szymon Duda
Data urodzenia: 01.05.1999Sędzia od:
Bartłomiej Górecki
Data urodzenia: 02.02.2002Sędzia od:
Michał Jabłoński
Data urodzenia: 27.04.1998Sędzią od: Urlop
Patryk Janik
Data urodzenia: 26.11.2001Sędzia od:
Jarosław Kocańda
Data urodzenia: 06.06.1989Sędzią od:
Bartłomiej Kruczek
Data urodzenia: 15.07.1993Sędzią od:
Maciej Marcisz
Data urodzenia: 05.02.1997Sędzia od: Urlop
Patryk Mika
Data urodzenia: 02.02.1994Sędzia od:
Katarzyna Oracz
Data urodzenia: 08.09.1998Sędzia od:
Karol Policht
Data urodzenia: 01.10.2001Sędzia od:
Jakub Sromek
Data urodzenia: 04.08.1984Sędzią od: Urlop
Jakub Szewczyk
Data urodzenia: 10.07.1994Sędzią od: Urlop
Jakub Wąsowicz
Data urodzenia: 29.04.2001Sędzia od: Urlop
Wiktor Weber
Data urodzenia: 15.05.1998Sędzia od:
Paweł Zwoliński
Data urodzenia: 26.09.2009Sędzia od: Urlop
Klasa „B”
Waldemar Bodziony
Data urodzenia: 07.09.1972Sędzią od:
Piotr Ciągło
Data urodzenia: 06.09.2001Sędzią od:
Karol Czop
Data Urodzenia: 03.01.2001Sędzią od:
Robert Dziedzina
Data urodzenia:Sędzią od:
Paweł Gargula
Data urodzenia: 27.06.1975Sędzią od:
Andrzej Gomółka
Data urodzenia: 29.03.1966Sędzią od:
Dawid Gościński
Data urodzenia:Sędzia od:
Arkadiusz Homoncik
Data urodzenia: 08.02.2001Sędzią od:
Krzysztof Kalisz
Data urodzenia:13.12.1999Sędzia od:
Bartosz Leśniak
Data urodzenia: 25.02.2002Sędzią od:
Witold Mróz
Data urodzenia: 24.11.1974Sędzią od:
Krzysztof Nowak
Data urodzenia: 24.06.1999Sędzią od:
Jan Orzeł
Data urodzenia: 10.06.1961Sędzią od:
Piotr Podkanowicz
Data urodzenia: 03.09.1992Sędzia od: urlop
Mirosław Szarota
Data urodzenia: 10.05.1970Sędzią od:
Ryszard Szubryt
Data urodzenia: 24.01.1953Sędzią od:
Marcin Węgrzyn
Data urodzenia: 19.02.2003Sędzią od:
Adrian Wygoński
Data urodzenia: 15.03.2001Sędzią od:
Piotr Wysowski
Data urodzenia: 06.03.1975Sędzią od:
Sędziowie próbni
Tomasz Cempa
Data urodzenia: 24.08.1992Sędzią od: 2020
Bartosz Czepielik
Data urodzenia:Sędzią od: 2020
Adam Gargula
Data urodzenia: 20.12.2003Sędzią od: 2020
Jakub Damasiewicz
Data urodzenia: 05.05.2003Sędzią od: 2020
Przemysław Kumor
Data urodzenia: 29.10.2003Sędzią od: 2020
Dawid Ormanty
Data urodzenia: 23.08.2001Sędzią od : 2020
Kacper Pasiut
Data urodzenia: 23.02.2003Sędzią od: 2020