Stało się!!! KmS Nowy Sącz ma sędziego w I lidze!

Ta informacja była bardzo skrzętnie ukrywa, ale dzisiaj możemy ją podać do publicznej wiadomości!  Konrad Kolak – Przewodniczący Komisji Sędziowskiej w Nowym Sączu dostał nominacje do poprowadzenia w rundzie wiosennej 3 spotkań w ramach rozgrywek Nice 1 ligi!!!

Zapytacie skąd tak wielkie wyróżnienie dla Konrada Kolaka? Wszystko przez bardzo dobrze po sędziowaną rundę jesienną w wykonaniu naszego kolegi. Wysokie noty od obserwatorów poparte bardzo dobrymi wynikami na egzaminie konkursowym zaowocowały awansem Konrada z grupy Top Amator „C” do Top Amator „B” w której sędziowie mają prawo sprawdzenia się na tym poziomie rozgrywek! „Czeski” znajdował się na liście kandydatów już od dobrych kilku miesięcy, ale z powodu absencji kilku sędziów z I ligi wraz z niewysokimi osiągniętymi przez nich wynikami marzenie o awansie zostało zrealizowane właśnie dzisiaj!

Zarząd Komisji Sędziowskiej w Nowym Sączu serdecznie gratuluje „Czeskiemu” awansu oraz wyraża nadzieje, że kol. Konrad Kolak nie spocznie na laurach, potwierdzi swoją wysoką dyspozycję w I lidze, co zaowocuje w kolejnym latach awansem do Lotto Ekstraklasy! 

BRAWO CZESKI!!!!!!!!!