AKTUALIZACJA!!! Kursokonferencja – informacje dla sędziów KmS w Nowym Sączu

Udział jest obowiązkowy dla wszystkich sędziów i obserwatorów KS OZPN Nowy Sącz od „A” klasy wzwyż. Jednak zachęcamy do uczestnictwa również sędziów klasy „B”, szczególnie tych, którzy mają ambicję awansu do klasy „A” w tym sezonie. Zostali zaproszeni wykładowcy z najwyższej półki dzięki temu macie okazję uczyć się od najlepszych.

Listę wykładowców oraz tematykę wykładów podamy w osobnej wiadomości.

W Nowym Sączu wpłaty będzie zbierał Pan Zbigniew Gawryś. Wpłat należy dokonać najpóźniej do dnia Kursokonferencji. Zarząd Komisji Sędziowskiej w Nowym Sączu ustalił kwotę dofinansowania dla sędziów zrzeszonych w KmS Nowy Sącz w kwocie 40 zł. Dofinansowanie należy się sędziom, którzy nie zalegają z żadnymi opłatami na rzecz KFD i dokonają wpłaty najpóźniej do dnia 4.12.

Koszt uczestnictwa podobnie jak w ubiegłym roku za 1 dzień wynosi 105 zł, za 2 dni 175 zł. Po uwzględnieniu dofinansowania (40 zł) kwoty są następujące: 1 dzień 65 zł, 2 dni 135 zł. Wpłat można dokonywać na jego konto 72 1240 4748 1111 0000 4869 7075 lub osobiście po wcześniejszym skontaktowaniu się telefonicznie lub mailowo (zbyszko54 (at) interia.pl). Wszyscy sędziowie, którzy zapłacili w tym roku KFD mogą skorzystać z dofinansowania. Również sędziowie B klasy oraz próbni.

Zapraszamy do uczestnictwa również sędziów spoza KS OZPN Nowy Sącz. Chętnych prosimy o kontakt z Panem Gawrysiem.