Zmarł Jerzy Leszczyński – Wiceprezes MZPN Podokręg Nowy Sącz oraz Przewodniczący Rady Seniorów.

Z głębokim żalem i smutkiem informujemy, iż w dniu 2 grudnia 2022roku w wieku 77 lat zmarł śp. Jerzy Leszczyński wieloletni działacz piłkarski, wiceprezes MZPN Podokręg Nowy Sącz i Przewodniczący Rady Seniorów.

Śp. Jerzy Leszczyński był mocno zaangażowany w lokalny sport, przede wszystkim  w piłkę nożną, pracując dla MZPN Podokręgu Nowy Sącz, w którym pełnił funkcję wiceprezesa. Sprawy sędziowskie nigdy nie były dla Niego obce, bardzo często pomagał Nam na różnych płaszczyznach i nigdy nie umiał odmówić pomocy. Zapamiętamy Go jako człowieka pracowitego, ciepłego, życzliwego , zawsze uśmiechniętego, pełnego energii życiowej.

Całe środowisko sędziowskie, na czele z Przewodniczącym Stanisławem Brożkiem składa rodzinie  śp. Jerzego Leszczyńskiego szczere kondolencje oraz wyrazy współczucia.

Msza św. żałobna zostanie odprawiona w dniu 10 grudnia 2022 roku o godz. 12.00 w Kaplicy Cmentarnej przy ul. Rejtana w Nowym Sączu, po czym nastąpi złożenie urny z prochami na miejsce spoczynku. Różaniec w intencji śp. Jerzego odmówiony zostanie o godz. 11.30.

Jubileusz przeprowadzonych 2000 spotkań piłkarskich przez Jana Orła KS Nowy Sącz.

 

IV Turniej Piłkarski dla Dzieci „Trzej Przyjaciele z Sandecji”

Źródło fotografii: nsozpn.pl