WAŻNE!!! Na czwartkowe zebranie plenarne proszę przynieść koszulki POLO w celu dodrukowania logo

Zebranie plenarne odbędzie się w najbliższy czwartek 30.03 o godzinie 18 w budynku KS Helena Nowy Sącz. Wykład na temat: SPA/DOGSO – kryteria oceny, zapisy i interpretacje poprowadzi kolega Łukasz Kogut.

W związku z tym przypominamy, że obecność wszystkich sędziów jest obowiązkowa. Opłata porządkowa w przypadku absencji wynosi 50 zł.W uzasadnionych przypadkach (choroba, praca, szkoła) nieobecność można usprawiedliwić w formie pisemnej na adres komisjasedziowska@gmail.com najpóźniej do momentu rozpoczęcia zebrania. Maile nadesłane po jego rozpoczęciu nie będą brane pod uwagę (Uchwała nr 4/2016).

  1. WAŻNE!!! Każdy sędzia, który odebrał na kursokonferencji koszulkę polo MUSI ją zwrócić na zebraniu plenarnym, ponieważ w piątek rano koszulki zostaną przekazane do drukarni w celu dodrukowania na nich nowego logo KmS. Proszę potraktować sprawę bardzo poważnie, ponieważ potem nie będzie już możliwości dodrukowania.
  2. WAŻNE!!! W piątek na egzaminach klasy B będziemy rozdawać sędziom (tym którzy zwrócili je w czwartek oraz tym którzy jeszcze w ogóle ich nie pobrali) koszulki polo z gotowym nadrukiem. Koszulki będą rozdawane na obiekcie PWSZ przed rozpoczęciem egzaminów biegowych. Wtedy też będziemy robić zdjęcie portretowe (w nowej koszulce) każdemu sędziemu z Nowego Sącza. Koszulki otrzymują sędziowie zgodnie z uchwałą nr 1/2016. Koszt nadruku logo wynosi 10 zł, płatne przy odbiorze.
  3. WAŻNE!!! Przed rozpoczęciem biegów egzaminacyjnych (około godziny 17) będziemy również robić zdjęcie zbiorowe wszystkich sędziów i obserwatorów zrzeszonych w KmS w Nowym Sączu. Zdjęcie będzie użyte jako zdjęcie główne na naszej stronie internetowej. Dlatego prosimy, żeby na godzinę 17 przyjechali wszyscy sędziowie i obserwatorzy zrzeszeni w naszej Komisji. Również ci, z wyższych lig, którzy egzaminy już zaliczyli.