Kursokonferencja – informacje dla sędziów Komisji Sędziowskiej w Nowym Sączu

X Kursokonferencja KS OZPN Nowy Sącz – 15.12.2018 „Platinum” Nowy Sącz

Udział w kursokonferencji jest obowiązkowy dla wszystkich sędziów i obserwatorów KS OZPN Nowy Sącz od „A” klasy wzwyż. Jednak zachęcamy do uczestnictwa również sędziów klasy „B”, szczególnie tych, którzy mają ambicję awansu do klasy „A” w tym sezonie. Zostali zaproszeni wykładowcy z najwyższej półki dzięki temu macie okazję uczyć się od najlepszych. Wykłady w tym roku poprowadzą obserwatorzy oraz sędziowie KS PZPN: Jacek Walczyński, Marcin Szulc, Tomasz Kwiatkowski, Piotr Tenczyński, Filip Robak oraz Stanisław Brożek.

W Nowym Sączu wpłaty będzie zbierał Pan Zbigniew Gawryś. Wpłat należy dokonać najpóźniej do dnia Kursokonferencji. Zarząd Komisji Sędziowskiej w Nowym Sączu ustalił kwotę dofinansowania dla sędziów zrzeszonych w KmS Nowy Sącz w kwocie 40 zł. Dofinansowanie należy się sędziom, którzy nie zalegają z żadnymi opłatami na rzecz KFD i dokonają wpłaty najpóźniej do dnia 10.12.2018 roku.

Koszt uczestnictwa podobnie jak w ubiegłym roku za 1 dzień wynosi 105 zł, za 2 dni 175 zł. Po uwzględnieniu dofinansowania (40 zł) kwoty są następujące: 1 dzień 65 zł, 2 dni 135 zł. Wpłat można dokonywać na konto 72 1240 4748 1111 0000 4869 7075 lub osobiście po wcześniejszym skontaktowaniu się telefonicznie lub mailowo (zbyszko54@interia.pl). Wszyscy sędziowie, którzy zapłacili w tym roku KFD mogą skorzystać z dofinansowania. Również sędziowie B klasy oraz próbni.

Sędziowie, którzy jeszcze nie uregulowali składki KFD za 2018 rok, lub nie odebrali zamówionej torby sportowej mogą to uczynić po wcześniejszym kontakcie z następującymi osobami:

Przewodniczący – Konrad Kolak

Sekretarz – Hubert Kożuch

Referent finansowy – Marcin Ogórek

Zapraszamy do uczestnictwa również sędziów spoza KS OZPN Nowy Sącz. Chętnych prosimy o kontakt z Panem Gawrysiem.